Rüyada Raket Görmek

Rüyada bir tenis sahasında bulunduğunu­zu ve elinizde bir raket olduğunu görmeniz, tasarladığınız bir iş hususunda son kozun si­zin elinizde olduğuna işâret eder. Raketle top attığınızı görmeniz, o iş için teşebbüse geçtiğinize yorulur.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada raket görmek zamanın güzel geçeceğini, fakat bu arada bazı fırsatların da kaçabileceği anlamına gelir. Elinde raket tuttuğunu gören kişiler çevresinden olmayan ve tanımadığı biriyle ilişki kuracak anlamına da gelebilir.

Rüyada Raket Görmek Ne Demek?

Rüyada raket görmek iş kurmak isteyen kişiler için olumlu anlamlara gelmektedir. Eğer kendine iş kurmayı planlaya biri rüyasında raket görürse sevindirici sonuçlar alacaktır. Zor günlerin geride kalacağı ve maddi açıdan da büyük imkanlar elde edileceği anlamına gelir. İşlerin kendi kendine açılacağı ve sorunların da çözüleceği anlamı vardır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin hem işinde hem de aile hayatında rahata erişeceğine rivayet eder. Rüyada raket görmenin işlere dört elle sarılacağı anlamı da vardır. Kişiler kendilerini çok iyi tanıtarak ve yeterliliklerinin farkında olarak daha başarılı olacak ve isimlerini herkese duyuracaktır. 

Arkadaşınla Raket Oynadığını Görmek

Rüyasında arkadaşıyla raket oynadığını gören kişilere hayırlı kapılar ve kısmetler açılacak demektir. Bu kişiler kimsenin cesaret edemediği işleri yapacak ve sonunda başarıya ulaşacaktır. Rüyasında arkadaşıyla raket oynadığını gören kişiler başarılı olacak ve yüksek bir makama gelecektir. Bu makam sonunda herkes tarafından takdir edilecek ve saygın bir konuma erişecektir. Rüyasında raket oynadığını gören rüya sahibinin karşısına hayırlı kimseler ve hayırlı işler çıkacak, hayatında hep rahat edecektir. İyi kalplerle tanışacak ve stresini atacak bu sayede de başarıları artacaktır. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir