Rüyada Rehin Görmek

Rüyada herhangi bir eşya ve mücevherinizi rehine verdiğinizi görmek, paranızı hesapsız harcadığınız için kısa süre sonra meteliksiz kalacağınıza işarettir. Rüyada rehin karşılığı para verdiğini görmek, yapılan iyiliklerin karşılığını görüleceğine işarettir. Rüyanızda herhangi bir eşyanızı veya mücevherlerinizi borç karşılığı rehin olarak verdiğinizi görmek, lüzumsuz ve gereksiz yere paralarınızı harcadığınıza işaret ile, eğer böyle devam ederseniz, kısa zamanda paralarınız bitecek ve parasız kalacağınıza işaretle tabir olunur. Bir kişinin rüyasında kendisini bir yerde rehin olarak görmesi, onun çok günâh işleme­sine yorumlanır. Rüyada yanına rehin olarak bir şeyin bıra­kıldığını görmek, başkasına zulmetmeye işâret eder. Rehin bırakan kişi, bıraktığı rehini verin­ceye kadar o adamdan onıı ister. Rüyada görülen rehin, zillet ve rezilliğe muttali olmaya, yahut kendisi ile birisinin di­ğer bir insanın daima esaretinde kalmayı icap ettirecek bir şeye işâret eder. Bazen rehin, mihnet ve muhabbetle müp­tela olmaya işâret eder. Rüyada rehin görmek, kalbini sevgisiyle meşgul etmeye de işâret eder. nbsp; Bazen de rehin, rehin baranın rehin bıra­kılan üzerine kötü zanm^Kzen de yolculuğa işâret eder.

Başka bir rüya tabircisine göre; 

Yapılan hatalardan ders almak ya da sevap işlemek gibi anlamlar üzerinden rüyada rehin görmek öne çıkar. Bazı durumlarda yeni kişinin kendisinin rehin alındığını gördüğü üzerinden ifade edilir. Rüyada rehin görmek ne demek? Rehin alındığını görmek hakkında merak edilen tüm detayları derledik.

Daha çok sevap işlemek veya kişinin yapmış olduğu hatalardan ders çıkarması üzerine bu rüya yorumlanır. Aynı zamanda namaz kılmak ya da oruç gibi ibadetleri yerine getirmek üzerine delalet eder.

Rüyada Rehin Görmek Ne Demek?

Rüyada rehin görmek rüya sahibinin yaptığı hatalardan ders çıkarması şeklinde ifade eder. Aynı zamanda bazı durumlar üzerinden sevap işlemek bir hayır duası almak biçiminde rivayet edilmektedir. Aynı zamanda kişinin ibadetlerini yerine getirdiği, namaz kıldığı ve oruç tuttuğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Rehin Alındığını Görmek

Rüyada rehin alındığını görmek rüya sahibinin herhangi bir durum karşısında rehin kaldığını ifade eder. Bu durum bir grup içerisinde ya da birisi olarak bir kişinin altında rehin olmak şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda ise kişinin sosyal bir çevreye katılacağı ve güzel sohbetler edeceği üzerine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin kalbini sevgi ile dolduracağı şeklinde rivayet edilmektedir. Sevdiklerinle güzel bir zaman geçirerek, kavgalı insanlarla yeniden barışacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Rehin Alınıp Kaçtığını Görmek

Rüyada rehin alınıp kaçtığını görmek rüya sahibinin iş hayatında önemli başarılar göstereceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda rakiplerini geride bırakarak önemli bir proje gerçekleştireceğine dair delalet eder. İş hayatında göz kamaştırıcı bir döneme girmek üzere olduğuna dair yorumlar yapılır. Önemli bir kariyer elde ederek makam ve mevki sahibi olacağı yönünde rivayet edilir. Böylece iyi bir kazanç elde ederken maddi tüm sorunlarını geride bırakacağına dair yorumlar ön plana çıkar.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir