Rüyada Ressam Görmek

Rüyada ressam görmek, ilim ve hikmete, bazen de halkı aldatarak geçinen bir adama rastlamakla yorumlanır. Rüyada görülen ressam, görülecek başarılara işarettir. Rüyanızda ressam görmeniz, ilme, geo­metriye, felsefeye, hikmete, şiir ve gazel söy­lemeye yorumlanır. Bazen ressam görmeniz, yalana, birtakım kelimeleri bir araya toplamaya, korkulu ve tehlikeli işlere girmeye işâret eder. Bazen de ressam görmeniz, kötü iş yap­manıza, içki içmeye, aşkla hayran olmaya, eş ve çocuğa yorumlanır. Bazı kere de rüyada ressam görmek, isyankâr, zâlim ve kötü sözler söyleyerek geçi­mini sağlayan kimseye işâret eder. Yine rüyada ressam görmek, sözü kabul etmeye, yahut görüş sahibi birisine, yahut nesil ve mal sahibine ve her ilimde hissesi bulunan kimseye işârettir. Bazen ressam, emir ve yasak sahibi bir kimseye, bazen de mühendise işârettir. Rüyada bir ressama portrenizi yaptırdığı­nızı görmeniz, çok eski bir dostunuzu göre­ceğinize ve onun haline çok üzüleceğinize işâret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyada ressam görmek kişinin sanatsal eğilimler taşıdığına, yeteneklerini doğru kullandığı takdirde sanatıyla bir yerlere geleceğine ve başarılı bir sanatçı olacağına işarettir. Rüyada bir ressama poz verdiğini görmek ise genellikle, çok konuşulacak bir işe imza atmak, popülerlik kazanıp ünlü olmak ve büyük beğeni toplamak şeklinde yorumlanır. Rüyada ressam olup resim yaptığını görmek ne demek sizler için derledik. 

 Rüyasında yağlı boya resim yaptığını gören kişinin şansı yaver gider, rızk kapısı açılır ve istediği birçok şey peş peşe gerçekleşir. 

 Rüyada Ressam Görmek Ne Demek?

 Rüyada ressam görmek, kişinin kurumsal işlerden çok yaratıcı işlere yönelmesi demektir. Eğer ressam kendisini çiziyorsa bencilliğe, bir başkasını çiziyorsa yardımlaşmaya ve dayanışmaya delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre ressam bolluk, bereket, kişinin uzun yıllar boyunca çalıştıktan sonra hak ettiği yere gelmesi ve zengin olması anlamına gelir. 

 Rüyada Ressam Olup Resim Yaptığını Görmek

 Rüyada ressam olup resim yaptığını görmek otorite ve güç sahibi bir kişinin desteğini almak ve hem maddi hem de manevi anlamda rahata ermek demektir. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir