Rüyada Rimel Sürmek

Kadınlar güzelliklerine oldukça fazla dikkat eder. Bakım, güzellik rutinleri kadınlar için olmazsa olmaz etkinliklerdir makyaj yapmak da yine kadınların bakımlı olduklarının ve güzel görünmek istemelerinin bir sonucudur. Bu sebeple bakım, güzellik ile ilgili birçok durum özellikle kadınların rüyalarına girer. Kadınların makyajda en çok önemsedikleri durumlardan biri de rimel sürmektir. Rüyada rimel sürmek ile ilgili detayları derledik.

Güzelliklerine oldukça fazla önem veren kadınlar rüyalarında da zaman zaman güzellikleri ile ilgili durumları görebilirler. Rüyada görülen makyaj malzemeleri farklı anlamlar taşımaktadır. Rüyada rimel sürdüğünü gören kadınlar genelde bu rüyanın tabirine öğrenmek için arama motorlarında rüya ile ilgili detaylar araştırır.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüya sahibinin rüyada rimel sürmek görmesi kişinin bazı kişiler tarafından dolandırılacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi Bu kişilere çok dikkat etmeli ve önlemini almalıdır.

Rüyada Rimel Görmek

Kadınlar özellikle güzelliklerin çok dikkat ederler Bu sebeple zaman zaman rüyalarında güzellik ve bakımları ile ilgili durumları da görür. Rüyada rimel sürmek ve rimel görmek demek bu durumlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Rüyada rimel gören kişiler için bu rüya kişinin etrafında ne duruma düşeceğini hesaba katmayan türlü fenalıklar yapabilecek birinin varlığını işaret eder. Rüyada maskara görmek; rüya sahibinin yakınında bulunan, emek vermeden bol kazanç elde etme arzusu içinde olan, hayatı bedavadan yaşamak isteyen birine yorumlanır.

Rüyada Kirpiklere Maskara Sürmek

Rüyada kirpiklere maskara süren kişi bazı kişiler sebebiyle maddi anlamda kayıp yaşayacaktır. Rüya sahibinin duyguları ve düşünceleri başkalarınca kullanılacaktır. Ayrıca rüyada maskara sürdüğünü görmek rüya sahibini dolandırıcı, düzenbaz kişiler tarafından aldatılacağına da yorumlanır.

Rüyada Rimel Almak

Rüya sahibinin rüyasında rimel aldığını görmesi bu kişinin yanlış bir hamle yapacağı ve bu işi canı pahasına kovalayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bu rüyayı gördükten sonra hayatı ile ilgili yaptığı hatadan dönmesi önemlidir.

Rüyada Başkasına Rimel Sürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasına rimel sürdüğünü görmesi kişinin yararlı çalışmalar yapacağına, elinin açık olduğuna, hayırlı rızık elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Rimel Çektiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında rimel çektiğini görmesi çevresinde bulunan kişiler sebebiyle zarar edeceğini işaret eder. Kişinin iyi niyetini çevresindeki art niyetli kişiler tarafından suistimal edilecektir. Kişinin çevresinde bulunan üçkağıtçı kişiler onların tuzağına düşürecektir. Bu sebeple bu rüyayı gören kişiler oldukça dikkat etmelidir. Aksi takdirde rüya sahibi maddi manevi kayıplar yaşayabilir.

Rüyada rimel sürmek, rimel almak, rimel görmek, başkasına rimel sürmek gibi rüyalar farklı anlamlara gelen rüyalardandır. Bu sebeple rüya sahibinin gördüğü rüyanın detaylarını hatırlayarak araştırma yapması önemlidir. Aksi takdirde kişi sıkıntılı bir süreç yaşayabilir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir