Rüyada Roka Görmek

Rüyanızda roka yemeniz, acı bir haber alacağınızı sandığınız bir kişiden sizi çok se­vindirecek çok güzel bir haber alacağınıza, sevincinizi ailenizle paylaşacağınıza yorulur.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada roka görmek aile hayatının huzurlu ve mutlu geçeceğine yorulur. Rüya sahibinin maddi geliri artacak ve iş hayatında da yüksek kazanç sahibi olacaktır.

Rüyada Roka Görmek Ne Demek?

Rüyada roka görmek rüya tabircileri tarafından rüya sahibinin rahat bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu kişiler büyük başarılar yakalayacak ve isminden sık sık söz ettirecektir. Rüya sahibi ayrıca aile hayatında da mutluluk verici gelişmeler yaşayacaktır. Haneye yeni birinin geleceği anlamı da olan rüyada roka görmek aileden birinin evleneceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüya sahibi ailesinden birinin evlilik haberini alabilir. Eğer rüyasında roka gören kişi çalışıyorsa yöneticilerinden övgü dolu sözler alabilir ve kazancı yükselebilir. Bu kişiler kariyerlerinde yükselecek ve daha huzurlu bir hayat geçirecektir.

Roka Satın Alıp Yediğini Görmek

Rüyasında roka alıp yediğini gören kişiler için üzüntülü bir haber geleceği düşünülür. Bu kişilerin eğer hastane işleri varsa sağlık problemleri devam edebilir. Eğer bir hastanız varsa onunla ilgili önce olumsuz sonra da sevindirici haberler alabilirsiniz. Sağlık problemleri biraz uzun sürse de sonunda çözülecek ve büyük bir sorun oluşmayacaktır.

Rüyasında mevsimi dışında roka gören kişiler de aile bireyleri ile tartışma yaşayacak demektir. Bu tartışmalar büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Hane içinde huzurun bozulması ve tartışmaların uzaması anlamına gelen mevsimi dışında roka görmek olumsuz yorumlanır. Rüya sahibinin tartışmalardan uzak durması için uyarıcı bir rüyadır. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir