Rüyada Rol Yaptığını Görmek

Bir kimsenin rüyada bir piyeste rol yaptığını görmesi, çok para kazanacağına fakat, sağlığının bozulacağına işarettir. Rüyada herhangi bir oyunda rol aldığınızı görmek, aşk hayatınızda büyük hayal kırıklıkları ile karşılaşacağınıza işarettir. Bir tiyatroda bir rol yaptığınızı görmeniz, size teklif edilen bir işi kabul edip etmemekte tereddüt ettiğinize işârettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçısı ola­rak bir sahnede rol alınış görmeniz, üzerinize aldığınız bir işi yapamadığınız ya da yapımını geciktirdiğinizden dolayı yalan söylemek zo­runda kalacağınıza, bu yalan karşısında kendi­nizi savunabileceğiniz zekanıza da fazla gü­ven duyduğunuza işârettir.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Rol Yaptığını Görmek Ne Demek?

 Bir kimse rüyasında rol yaptığını görürse çok para kazanacak fakat bu durumdan sonra da sağlığı bozulacak demektir. Rüyanızda herhangi bir oyunda rol aldığınızı görürseniz bu rüyanın anlamı da aşk hayatında yaşanacak olan hayal kırıklığı demektir. Rüya sahibi aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayarak üzüntülü ve kederli bir döneme girebilir.

 Bir tiyatroda rol yaptığınızı görürseniz size teklif edilen bir iş ile ilgili tereddüt yaşayacak olabilirsiniz. Rüyanızda kendinizi bir sanatçı olarak görürseniz ve sahnede rol yapıyorsanız üzerine aldığınız bir işi yapmakta gecikmişsiniz demektir. Bu nedenle rüya sahibi yalan söylemek zorunda kalabilir ve bu yalandan dolayı da zor durumda kalabilir.

 Birilerine Rol Yaptığını Görmek

 Rüyada birilerine rol yaptığını görmenin anlamı kıran kırana bir mücadele demektir. Bu mücadele sonucu rüya sahibi beklenmedik bir performans sergileyerek hanesine bereket gelecektir. Rüya sahibi kendisine huzur ve şifa getirecek her şeyi fark ederek bu alanlara yönelecektir. Rüyada birilerine rol yaptığını görmek büyük bir başarı ve sonucunda gelecek olan saygınlık anlamındadır.

 Rüya sahibi saygınlık kazanacağı bir işe imza atarak bütün muradını gerçekleştirebilir. Rüyayı gören kişinin duaları ve dilekleri kabul olur. Rüyasında birilerine rol yaptığını gören kişiler yaşayacakları bir durumu düzeltmek için yalan söylemek ve durumu idare etmek zorunda kalabilir. Eğer böyle bir durumun içinde kalırsanız sonrasında bu işten dolayı başınıza başka şeyler gelebilir. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir