Rüyada Röntgen Görmek

Rüyada bir röntgen makinesi görmek, bazı kötü huylarınızın açığa çıkarak herkesin gözünde küçüleceğinize işarettir. Röntgen çekildiğini görmek, ufak bir rahatsızlık geçirece­ğinize işaret eder. Rüyasında röntgen çektirdiğini görmek, hastalığa, sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bazen de, rüyada bir azanızın röntgenini çektirdiğinizi görmeniz, herkese karşı hakiki yüzünüzü göstermediğinize ve sahte tavırlar takındığınıza işârettir. nbsp;

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada Röntgen Görmek Ne Demek?

Rüyada röntgen görmek ikiyüzlü ve sinsi insanlara işaret eder. Bu insanların özellikle göstermiş olduğu davranışlar ve yaptıkları ile kısa zamanda ortaya çıkacağı yönünde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibi için kısa bir süreliğine yaşanabilecek olası Sağlık sorunlarına anlatmaktadır. Bununla beraber düşmanları ve rakipleri, çevresinde ona zarar vermek isteyen insanları gösterir. Bu insanların herkes tarafından bilindiği ya da bilineceği üzerine yorumlanır.

Rüyada Röntgen Çektirdiğini Görmek

Rüyada röntgen çektirdiğini görmek içi dışı farklı olan, sinsi birey ya da bireyleri ifade eder. Özellikle bu tür insanlara karşı rüya sahibinin bazı önlemler almasının önemli olduğunu anlatan uyarı şeklinde rüyalar olarak öne çıkar. Aynı zamanda küçük ve çok önemsenmeyecek bir rahatsızlık geçirebileceği yönünde rivayet edilir. Yine de bu tür hastalıklara karşı rüya sahibinin önlem alması gerektiğini anlatan bir rüyadır. Başka rüya alimlerine göre ise sıkıntı, üzüntü ve birtakım hastalıklar ile boğuşmak şeklinde delalet etmektedir.

Rüyada Röntgen Makinesi Görmek

Rüyada röntgen makinesi görmek rüya sahibinin çevresindeki bazı insanlara karşı kendisini savunmaya alması anlatır. Öyle özellikle dost gibi görünen ve arkadan sinsi planlar çeviren kişi veya kişilere ifade eder. Kısa süre içerisinde güzel günler göreceği, önemli başarılar elde ederken maddi kazancını daha da artıracağı yönünde rivayet edilir. Aile hayatında sıkıntı olmadan, maddi ve manevi problemler yaşamadan sürdürülecek olan bir hayatı anlatır. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir