Rüyada Tilki Görmek

Gerçek yaşamda tabiri caizse uyanık hayvanlar arasında yer alan tilki, rüyaya girdiği zaman da yine aynı şekilde ifade edilmektedir. Bu konuda pek çok kişi rüyasında tilki gördüğü zaman uzman rüya tabircilerinin yorumlarını öğrenmeye çalışıyor. Peki, rüyada tilki görmek ne demek? Tilki kovalamak, öldürmek ne anlama gelir? İşte okumanız gereken değişik yorumlar.

Rüyasında tilki görenler için bu durumun bir uyarı niteliği taşıdığını söylemek gerekir. Özellikle çevresindeki insanlar konusunda uyarır. Aynı zamanda uzman rüya alimleri tarafından olumlu veya olumsuz şekilde, görülmüş rüyaya bağlı olarak farklı yorumlar yapılır. Bu konuda gördüğünüz rüyaya göre yorumları okuyabilir ve gelecek üzerine fikirler elde edebilirsiniz.

Rüyada Tilki Görmek

Rüyada tilki görmek rüya sahibinin kendi menfaati uğruna etrafta dolan bazı insanları anlatır. Bu insanlara karşı dikkat etmesi gerektiği ve eğer bunu yapmazsa zarar görebileceği üzerine rivayet edilir. Ayrıca kişinin sevdiği insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve bu konuda dikkat etmesi gerektiğine dair rivayet edilir.

Rüyada Tilki Kovalamak

Rüyada tilki kovalamak rüya sahibinin bazı sıkıntılı durumlar ile mücadele etmek zorunda kalacağı üzerine yorumlanır. Aynı zamanda boş işlerle uğraşacağına ve vaktini yok yere harcayacağını delalet eder. Ayrıca bazı kişiler için bacaklarında yaşanabilecek olası hastalıkları anlatır.

Rüyada Tilki Öldürmek

Rüyada tilki öldürmek ya da ağlamak genelde aynı şekilde ifade edilir. Bu durum rüya sahibinin ailesi ile arası düzeleceğini ve yeniden düzgün bir ilişki kuracağı üzerine rivayet edilir. Ayrıca kişinin sıkıntılı bir dönem geçireceğine, daha sonra bu dönemin üzerinden iyi bir iş ile yüksek kazanç elde edeceğine işarettir. Eğer eline geçen fırsatları doğru şekilde değerlendirirse, çok güzel ve mutlu bir hayatın onu beklediğine dair işaret eder.

Rüyada Tilki Yavrusu Görmek

Rüyada tilki yavrusu görmek rüya sahibinin iş hayatında ya da eğitim hayatında bazı sorunlar ile karşılaşacağı üzerine yorulur. Ayrıca bir dönem rüya sahibinin ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına ve bunun ciddi boyutlara ulaşabileceği üzerine rivayet edilir. Aile büyüklerinin bu konuda devreye girerek sorunu çözeceğine ve tartışmalara son vereceği üzerine işaret etmektedir.

Rüyada Kızıl Tilki Görmek

Rüyada kızıl tilki görmek mutluluk ve huzur anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyasında kızıl tilki gören kişilerin hayırlı bazı ortaklıklara gireceği ve bu ortaklık üzerinden başarılı iş hayatı ile iyi bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Tilki Görmek

Rüyada ölü tilki görmek rüya sahibinin hayatında olan kötü niyetli insanların zamanla hayatından çıkacağı üzerine rivayet edilir. Ayrıca ayrı kalmış olan çiftlerin yeniden barışacağına işaret etmektedir. Ailesi veya akrabaları ile arası açılmış olan rüya sahibinin yeniden barışacağı ve küskünlüklere son vereceğine delalet eder.

Rüyada Sarı Tilki Görmek

Rüyada sarı tilki görmek rüya sahibinin uzun bir aradan sonra yeniden tatile çıkacağı üzerine yorulur. Bu tatil ile beraber yeni insanlarla tanışacağı ve keyifli bir zaman geçireceğine delalet eder. Yeni ortamlara gireceğine ve yeni arkadaşlıklar edileceğine, ancak bu arkadaşlıkların bazılarının hayırlı olmadığına işaret eder. Rüyasında sarı tilki gören kişilerin ayrıca iş hayatındaki kötü gidişat sona edeceğine ve yeniden düzeleceği üzerine rivayet edilmektedir.

Rüyada Tilki Beslemek

Rüyada tilki beslemek bir kişiden yardım alınacağı üzerine yorulur. Ancak eğer tilki rüya sahibinin elinden kaçmış ise o zaman bazı maddi problemler ile karşı karşıya kalınacak anlamına gelmektedir. Hem iş hem de eğitim hayatında başarılı bir dönem geçireceğine, çevresindeki insanlardan saygı ve sevgi göreceğine delalet eder. Ancak bazı kıskanç insanların etrafında dolaştığını ve dikkat etmesi gerektiğine dair uyarıdır.

Rüyada Tilki Görmekle ilgili başka bir yorum

Rüyada tilki görmek, hileci, düzenci bir erkek veya kadınla yorumlanır. Bir tilki tuttuğunuzu görmek, tilki huylu birisiyle münasebette bulunulacağına, tilkiyle uğraştığınızı görmek, hilekar birine düşmanlık etmeye, tilki ile oynamak bir yalancıya aldanmaya, tilki derisi görmek, hileli yoldan kazanca işarettir. Tilki sütü içmek, hasta ise şifaya,sıkıntıda ise feraha, hapiste ise kurtulmaya işaret eder. Rüyada tilki görmek, hilekar ve hainlik yapan bir düşmana işaretle tabir olunur. Rüyada görülen tilki, yalancı, hilekar, kurnazlık yapan bir adamı temsil eder veya fena huylu yaramaz bir kadın, doktor ve zarar gelmek gibi şeylere işarettir, şeklinde tabir olunur. Rüyasında bir tilki ile mücadele ettiğini görmek, akrabalarından biriyle aralarında düşmanlık meydana gelir veya tilkiyle uğraşmak, hilekar biriyle kavga etmeye ve düşman olmaya işaretle tabir olunur. Rüyasında evinde tilki olduğunu gören kimse, çok hile ve dalavere çeviren bir kadınla evlenir, şeklinde yorumlanır. Rüyasında tilkiyi yakalamak ve tutmak istediğini görmek, bir kadının kendisine sevgi gösterileri yapmasına ve onun kadına sevgi gösterisinde bulunmak ile tabir olunur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir