Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Her mevsim tüketilen üzümler ülkenin birçok değişik yerindeki üzüm bağlarında yetiştirilir. Bazen ise üzüm bağları insanların rüyasına girer ve belli anlamlara sahiplerdir. Peki, rüyada üzüm bağı görmek ne demek? Kurumuş yeşil ve mor üzün bağı görmek konusunda merak edilenler.

Farklı renklerdeki üzümlerin yetiştirildiği üzüm bağları pek çok defa rüyalarda yer alır. Böyle durumlarda rüya alimlerinin yorumları okunmak suretiyle gelecek üzerine olası bilgiler elde edilir.

Rüyada Üzüm Bağı Görmek

Rüyada üzüm bağı görmek rüya sahibi için aile içinde huzur ve mutluluğu yakalamak anlamına gelmektedir. Özellikle rüyada üzüm bağı görmek evi çekip çeviren, ailenin bir arada kalmasını sağlayan dirayetli bir kadını işaret eder. Bu sebepten dolayı hane içerisinde mutluluk, huzur, refah ve uyum ile rızık üzerinden ifade edilmektedir. Bereket ve bolluk olmak üzere aynı zamanda hane içerisinde müjdeli haber olarak da değerlendirilir.

Rüyada Kurumuş Üzüm Bağı Görmek

Rüyada kurumuş üzüm bağı görmek zor bir dönemi anlatmaktadır. Rüya sahibi için üst üste gelecek olan sorun ve sıkıntıları ifade eder. Özellikle kişinin harekete geçmediği için maddi ve manevi birtakım zararlar yaşayabileceğine delalet eder. Bunlara dikkat etmesi gerektiğini anlatan uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Üzüm Bağı Görmek

Rüyada yeşil üzüm bağı görmek hane halkındaki mutluluk ve huzur anlatmaktadır. Hem maddi hem de manevi yönden sorun yaşamamak ve hayat boyu mutlu bir yaşam sürmek şeklinde ifade edilir. Eğer rüya sahibinin borçları var ise bu borçların yakın zamanda kapatacağı üzerine de rivayet edilir.

Rüyada Mor Üzüm Bağı Görmek

Rüyada mor üzüm bağı görmek rüya sahibinin alnının akıyla ve mücadelesi ile iyi bir kazanç elde edeceği üzerine yorumlanır. Ayrıca geleceğe dair yatırım yapacağı ve maddi açıdan tüm sorunlarını çözeceği üzerine rivayet edilir. Aile ve sosyal hayatının yanı sıra iş hayatında da başarılı bir yaşam üzerine yorumlanır.

Rüyada Üzüm Bağı Satın Almak

Rüyada üzüm bağı satın almak rüya sahibinin tüm mutlulukları erişeceği üzerine yorumlanır. Hem maddi hem de manevi yönden sorunsuz bir hayat sürerken, ailesi ile keyifli bir yaşama devam edeceği üzerine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Üzüm Toplamak

Rüyada siyah üzüm toplamak rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağı üzerine yorumlanır. Bu haber ile beraber uzun bir yolculuğa çıkacağı ve mutlu olacağına göre delalete eder. Gelecek adına güzel planlar yapmak ve aynı zamanda aile ile huzurlu bir yaşam sürmek üzerine rivayet edilir.

Rüyada Üzüm Ağacı Görmek

Rüyada üzüm ağacı görmek rüya sahibi için sıkıntılı ve sorunlu günlerin ardından, refah dolu bir yaşam şeklinde ifade edilir. Maddi ve manevi açıdan tüm sorunlarını çözerek güzel bir hayatı uzanacağı üzerine delalet etmektedir. Genel olarak hayırlı şekilde yorumlanan rüyalardan biri olarak öne çıkıyor. 

FARKLI BİR RÜYA YORUMCUSUNA GÖRE;

Bir kimsenin rüyada bir üzüm bağı satın aldığını görmesi, rüya sahibi bekar ise, evlenir, evleneceğine işaret ile yorumlanır. Bağ kütüklerinin altını (köklerinin etrafını) kazdığını görmek, sevince erişmeye ve ferahlamaya işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Rüyasında bir asmanın, bir bağ asmasının altında oturduğunu gören kişi dininde kuvvetli (dindar) bir insan olduğuna ve uzun ömürlü olduğuna ve olacağına işarettir şeklinde tabir olunmuştur. Rüyasında bağ bozumu görmek, pek iyi sayılmaz. Yokluğa, kıtlığa ve sıkıntıya düşmeye işarettir. Rüyasında bir bağ asmasının dallarından çubuklarından su aldığını gören kimse, bir kadından mal alır, onun tarafından bir mala nail olur şeklinde yorumlanmıştır. Kış mevsiminde üzümlü bir bağ görmek, malı mülkü kaybolmuş, yok olmuş fakat herkes tarafından zengin sanılan bir kadına işaretle yorumlanmıştır. nbsp;

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir