Rüyada Vurulmak

Gerçek hayatta olduğu gibi rüyada vurulmak da rüyayı görenleri derinden etkileyebiliyor. Gerçek bir acı hisseden kişiler, bunun ne anlama geldiğini merak ediyorlar. Rüyada farklı şekillerde ve araçlarla vurulmanın farklı yorumları bulunuyor. Vurulmanın sonunda yaralanmanın veya ölmenin de farklı tabirleri bulunuyor. Rüyada vurulmanın ne anlamlara geldiğini öğrenip, buna göre yorumlayabilirsiniz. Rüyada farklı şekillerde ve araçlarla vurulmanın ne anlama geldiğini derledik.

İnsanlar rüyalarında, sırtından, göğsünden, karnından, bacağından silahla veya farklı araçlarla vurulduklarını görebiliyorlar. Rüya tabircileri her rüyayı farklı şekilde yorumluyorlar. Fakat genel anlamda hepsinin ortak görüşü, sıkıntı ve kedere işaret ettiğidir.

Rüyada Vurulmak Ne Demek?

Rüyada vurulmak veya vurulduğunu görmek, sıkıntı ve kedere işarettir. Vurulduğunu gören kişi yaralandıysa sıkıntı çekeceğine, eğer öldüğünü gördüyse, bu sıkıntılı günlerin daha ağır ve uzun süreceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyasında vurulduğunu gören ama acı hissetmemek bir kurtuluş yolu bulunacağı şeklinde yorumlanıyor. İş veya sosyal hayatınızda sizi rahatsız eden, içinden çıkamadığınız durumların çözüme kavuşacağı ve sorunu yine kendinizin çözeceğine rivayet ediliyor.

Rüyanızda, vücudunuzun herhangi bir uzvundan vurulmanıza rağmen ölmediğinizi ve bundan olumsuz etkilenmediğinizi görmek ömrünüzün uzayacağına işarettir. Eğer gerçek hayatta sağlık problemleriniz varsa, bu rüyayı görmekle sağlığınıza kavuşacağınıza işaret çekiliyor. Bazı rüya yorumcuları, bu rüyayı gören kişilerin ebeveynlerinin de dertlerinin son bulacağı şeklinde yorumluyorlar.

Rüyada vurulmasına rağmen kan akmaması, rüya tabircileri tarafından kötüye yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında sorunların oluşacağına ve sonunda da mutsuz ve huzursuz olacağına işaret çekiliyor. Rüyada vurulmasına rağmen kan akmadığını gören kişinin kötü bir haber alacağı şeklinde de yorumlanıyor. Bazı rüya yorumcuları da bu rüyayı görenin uzun bir yolculuğa çıkacağına rivayet ediyorlar.

Rüyada Silah Kurşunu İle Sırtından Vurulmak

Rüyada silahla sırtından vurulmak, iş veya yakın çevrenizde kötülüğünüzü isteyen kişilerin varlığına işarettir. Sırtından vurulma sonunda yaralanma veya ölme durumuna göre rüya farklı yorumlanıyor. Rüyanızda silahla sırtınıza vurulduğunuzda yaralandıysanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceğiniz, iş hayatınızda size kötülük düşünenlerin emellerine ulaşamayacağı şeklinde yorumlanıyor.

Rüyanızda silahla sırtınızdan vurulup, öldüğünüzde, kötülüğünüzü isteyen ve iş hayatınızda gelişmenizi engellemek isteyenlerin amaçlarına ulaşacaklarına işaret çekiliyor.

Rüyada Karnından veya Göğsünden Vurulmak

Rüyada karnından veya göğsünden vurulmak, devlet kapısına işarettir. Rüyayı gören kişi, kamu kurumunda çalışmıyorsa, devlet kapısının açılacağı ve bir kamu kurumunda göreve başlayacağı şeklinde rivayet ediliyor. Bu rüyayı gören kişi devlet kapısında çalışıyorsa, statüsü artıp, maddi kazanç sağlayacaktır. Şayet kişi devletle iş yapıyorsa, devletle olan ilişkilerinin düzene gireceği ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada Bacağından Veya Kalbinden Vurulmak

Rüyada bacağından veya kalbinden vurulmak rüya tabircileri tarafından hayra yorulur ve müjdeli haber olarak kabul edilir. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta bir hastalıktan şikayetçiyse, hastalıktan kurtulup, sağlığına kavuşacağına işarettir.

Gerçek hayatta fakir olan kişi, bu rüyayı gördüğünde, fakirlikten kurtulup, refaha erişeceği şeklinde yorumlanıyor. Üzüntü ve keder içindeyken bu rüya görüldüğünde, sıkıntı ve dertlerin son bulup, huzura ve selamete erişeceğine işaret çekiliyor.

Rüyada Boynundan Vurulmak

Rüyada boynundan vurulmak, kötüye yorumlanmakla birlikte, rüya yorumcuları bunun bir ihtar olduğu görüşünde birleşiyorlar. Bu rüyayı gören kişi ya büyük bir günah işlemiştir veya işlemek üzeredir. Uyarı olarak kabul edilen bu rüyayı gördüyseniz, dikkatli olmanız ve hareketlerinize çeki düzen vermeniz gerekiyor. Rüyanızda sizin değil de başka birinin boynundan vurulduğunu gördüyseniz, bunu bir uyarı olarak kabul etmeniz gerektiğine rivayet ediliyor.

Rüyanızda boynunuzdan vurulmanıza rağmen, kalkıp yürüyüp, gittiğinizi gördüyseniz, yaşadığınız tüm sıkıntılara sebat edip, sonunda kurtulacağınıza işarettir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir