Rüyada Yaban Domuzu Görmek

Yabani bir hayvan olarak öne çıkan domuz Türkiye’nin de farklı bölgelerinde yaşar. İslamiyet açısından ise tüketilmesi yasak olan hayvanlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Domuzlar bazı dönemler değişik biçimlerde insanların rüyasına da girer. Peki, rüyada yaban domuzu görmek ne demek? Yolda ölmüş siyah yaban domuzu görmek konusunda merak edilenler.

 Hem cins olarak hem de boyut açısından günümüzde birçok değişik domuz türü bulunuyor. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan domuzlar aynı zamanda insanların rüyalarında yer alır. Böyle durumlarda rüya alimlerinin yorumlarına bakmak suretiyle, rüyanın ne anlama geldiği konusunda bilgi almak mümkün.

 Rüyada Yaban Domuzu Görmek

 Rüyada yaban domuzu görmek anlaşmazlıklara ve kavgalara yorulur. Özellikle rüyada yaban domuzu görmek her iki tarafında bir türlü ortak bir karar veremediği ciddi sorunları delalet etmektedir. Rüya sahibinin anlaşma sağlayamadığı, inançları ve doğruları ile bir araya gelemediği kişiler üzerinden problemler yaşayacağına yorulur.

 Rüyada Yolda Yaban Domuzu Görmek

 Rüyada yolda domuz görmek rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkabileceği üzerine yorumlanır. Ancak yola çıkmadan önce ya da yola çıktıktan sonra alacak kötü haberler ile üzüleceğine rivayet edilir. Alacağı haberleri kafasına çok fazla takmaması gerektiğini anlatan bir rüyadır.

 Rüyada Ölmüş Yaban Domuzu Görmek

 Rüyada ölmüş domuz görmek rüya sahibinin kendi başarısı ile hayatını düzene sokacağı üzerine yorumlanır. Bununla kalmayıp aynı zamanda maddi ve manevi olarak çevresindeki insanları da destek olacağına delalet eder.

 Rüyada Siyah Yaban Domuzu Görmek

 Rüyada siyah yaban domuzu görmek denizde yapılacak bir seyahate ve yolculuğa ikamet etmektedir. Aynı zamanda cahil ancak çok güçlü bir rakibi gösterir. Başka rüya alimlerine göre ise evlenmek isteyen kişilerin kendi karakterine uygun birini bulacağına ve mutlu bir evlilik yapacağı üzerine yorulur.

 Rüyada Yaban Domuzu Öldürmek

 Rüyada yaban domuzu öldürmek rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu, güzel ve hayırlı olaylara yorumlanır. Ayrıca kişinin böylece mutlu ve huzurlu bir yaşam elde edeceği ve ailesi ile güzel bir hayat süreceğine rivayet edilir.

 Rüyada Yaban Domuzu Yemek

 Rüyada yaban domuzu yemek rüya sahibini çevresinde kötü niyetli ve sinsi insanların olduğunu anlatır. Düşmanca tavırlar bulunan bu kişilerden gelecek olan bazı kötülükleri işaret eder.

 Rüyada Yaban Domuzu Yavrusu Görmek

 Rüyada yaban domuzu yavrusu görmek rüya sahibinin en yakınlarından alacağı darbeyi anlatır. Özellikle yakın akrabalardan gelecek darbe ile beraber ihanete uğrayarak hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet edilir.

FARKLI BİR YORUMCUYA GÖRE;

Rüyada yaban domuzu görmek, iyiye ve hayra yorumlanmaz. Çünkü bu rüya düşmanlığa işarettir. Buna göre, bir kimse, rüyasında bir yaban domuzu görse, bu onun düşmanlık yapan birileriyle karşılaşacağına işarettir. Bir kimse rüyasında bir yaban domuzunun kendisine saldırdığını ve üzerine geliyormuş olduğunu görse, bu rüyası onun (rüyayı görenin) düşmanları olduğunu ve bu düşmanları tarafından zarara uğratılmak istendiğine işaretle yorumlanır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir