Rüyada Yangın Görmek Ve Söndürmek

Rüyalar her zaman iyi anlama gelmemektedir. Sırf bunun için yani kötü rüyalar için başka bir isim vardır. Bunun ismi ise kabustur. İnsanın içine korku veren ve mutsuz eden rüyalardır. Çok sık görülmez. Genel olarak insanlar sıkıntılı ve korkmuş olduklarında görürler. Kabusların bir kaç çeşidi vardır. Bu rüya ve kabuslarda asıl önemli olan tüm bilgileri derledik.

Rüyada yangın görmek insanlar için korku doludur. Bir başka deyişle, onlar için kabustur. Tabi ki bu bir kural değildir. Rüyalar kişiye özeldir ve herkese farklı hissettirirler.

Rüyada Yangın Görmek ve Söndürmek

Rüyada yangın görmek ve söndürmek, kısa zamanda çok büyük bir iyilik yapacağınız anlamı taşır. Bu o kadar büyük o kadar anlamlı bir iyilik olacaklardır ki içte bir rahatlama gerçekleşir. Rüya gören kişinin çok büyük bir problemi çözülecektir. Fakat sonunda kurtuluşa kavuşulacaktır.

Evde Ateş Söndürmek

Rüyada evde ateş söndürmek, hane içinde sorun olduğu veya olacağına yorulur. Ama telaşlanmayın bu sorun rüya gören kişi tarafından çözülecektir. Evinizi feraha ve güzelliği kendi mücadeleniz ile halledecektir. Yangının söndüğünü gören kişi kimse yaptığı büyük bir hatadan geri döneceği anlamına da gelebilir. Buna ek olarak, hata tekrarlanmayacaktır.

Rüyada Yangında Yanmak

Rüyada yangında yanmak rüya değil kabus gibidir. Alevlerin içinde kalmak ve yandığının görülmesi mal kaybına yol açacaktır. Hatta sağlık sorunlarına bile yol açabilir. Rüya sahibinin kazancı düşer. Ya da rüyayı gören kişinin işlediği bir günah yüzünden insanların sıkıntı çekebileceği anlamına bile gelir.

Rüyada Evinin Yanmasını Görmek

Rüyada kişinin evini yanması iyi bir anlam çıkarılmamaktadır. Tam tersi birçok sıkıntıyla mücadele etmek gerekecektir. Özellikle bunlar hane içinde olacaktır. Bu rüyayı gören bekar ise uzun süre ilişki yaşayıp yuva kuramayacaktır. Eğer evli ise hane içinde aldatma gibi büyük hatalar yapılmaktadır anlamına yorulur.

Rüyada Ateşe Girdiğini Görmek

Rüyasında ateşe giren kişi çok büyük bir acı çekmektedir. Ya da çok acı çekmesi gerektiğini düşünmektedir. Hatalarından en kısa zamanda dönülmesi gerekir. Buna ek olarak, çevrenizde çok fazla düşman bulunabilir.

Rüyada Elinde Ateş Tuttuğunu Görmek

Rüyasında elinde ateş tutan kişi elinde çok büyük bir koz bulundurmaktadır. Bu rüyayı gören kişi çok güçlü görülmektedir. Ve çevresindeki insanlara bu güçle yardımcı olabilir. Önemli olan gücün doğru kullanılmasıdır. Çünkü bu güç doğru kullanılmazsa aynı güç zararda verebilir.

Rüyada Sönmüş Yangın Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmiş aile sıkıntılarının arttık bittiğini işaret eder. Uzun zamandır atlatılmaya çalışılan ve herkesi etkileyen bu olay artık son bulmuştur. Sadece kendisine değil, herkese yardım edilebilecektir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir