Rüyada Yanık Görmek

Rüyada herhangi bir yerinizin yandığını görmek, acı bir haber alacağınıza yorumlanır. Parmak yanması acı bir tec­rübe geçirmeye, eşyanın yanması aile mutluluğunun bozulacağına işaret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Kişiler kendi bilişsel ve yaşadıkları olayları Rem adı verilen beyinin bilinç altına istemsiz bir şekilde depolama yapmaktadır. Bu anlamda gün içerisinde yaşadıkları tüm duyguların kendi yaşantıları ve karakterlerine algılama yaptıkları için geceleri uyku sırasında depolanan bilgiler bir film şeridi gibi izlenmektedir.

Rüyada Yanık Görmek Ne Demek?

Rüyalar dini açıdan ve bilimsel açıdan olmak üzere 2 şekilde yorumlanmaktadır. Dini bakımdan incelendiğinde manevi duyguların dışa vurumu olarak ifade edilmektedir. Rüyada yanık görmek anlam bakımından incelendiğinde rüya sahibinin çok güzel haberler alacağını ve bu haberler sayesinde kazançlarının katlanacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin borçların bitmesine gelir ve kazancının katlanmasını maddi anlamda kazanç kapısı veya iş kuracağına yorumlanmaktadır.

Elinin Yandığını Görmek

Rüyada rüya sahibinin elinin yandığını görmesi yaptığı hata ve yanlışlardan pişman olduğu ve hatalarından ders almasıyla birlikte doğru yola gireceğine ve gördüğü zararları kapatacağı, düze çıkacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada yanık izi görmek ise kişinin kısmetinin ve bahtının açılacağına Rüya sahibinin gelecekteki hayatının son derece mutlu olacağına ve bununla birlikte zenginliğin artacağına yorumlanmaktadır.

Gerçek hayatta yanık, ateş veya yangın kötü bir olay olsa bile rüyada yanık güzel ve şanlı geleceğinin olacağına yorumlanmaktadır. Örneğin Rüya sahibi rüyasında yanık kokusu alması halinde bu durumda mevcutta faaliyet gösterdiği iş alanında eğer atılım gösterecek ise temkinli adım atmalı ve vereceği kararları tekrar gözden geçirmesi daha doğru olacak anlamında yorumlanmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir