Rüyada Yanılmak

Bir kimse rüyasında kendisinin yanılmış olarak ve yanlışlık yaparak bir şeyler yapmış olduğunu görmesi, so­rumlu olduğu bir görevde hatalı ve yanlış bir harekette bulunup üzüntü ve keder duyacağına işarettir. Bu tip rüyalar, rüya sahibini bir çeşit uyarı özelliğindedir. Akıllı in­san bu işaretlerle kendisini kontrol etmekle düzeltme fır­satı elde etmiş olur.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Yanılmak Ne Demek? 

 Rüyada yanılmak sıkıntılı günlere adım atmak anlamına gelir. Yani kişinin hayatında bazı durumların olumsuz şekilde ortaya çıkması düşünülür. Birçok rüya tabircisi, rüyada yanılmanın fırsatların kaçacak olmasına ışık tutacağını söyler. Yani bu yanılgı gerçek hayata büyük bir ihtimalle olumsuz yansır. 

 Rüyada yanılmanın kişinin sorumlu olduğu bir görevde yanılgıya düştüğünü gösterir. Tabi bu hata giderek daha büyük sıkıntılara yol açabilir. Böylelikle kişinin içinden çıkılmaz durumlarda kalması muhtemeldir. Zaten bu rüyayı gören kişiler genellikle yakın zamanda büyük bir hata yapmışlardır. Bu rüyada onun yansıması olabilir. Bundan dolayı kişi biraz daha dikkatli adımlar atarak hayatına yön vermelidir. 

 Rüyada Bir Şeylerde Yanıldığını Hissetmek

 Rüyada herhangi bir şeyde yanılmak mümkündür. Bunu gören kişi yapmış olduğu bir hatayı fark edebilir. Bu hatanın bir daha olmaması için daha sağlam olarak hayatta ilerlemek gerekir. Rüya sahibinin bunu kesinlikle göz ardı etmemesi gerekir. Bu rüyanın anlamı üzüntüye neden olmayla aynıdır. Gelecek olan üzüntülerden kaçmak kolay olmayacak. 

 Rüyada bir şeylerde yanılmak bir diğer anlama bakıldığı zaman dert ve stres olarak yorumlanır. Bu durum sadece rüya sahibini etkilemez. Aynı zamanda kişinin yaşadığı evdeki aile fertleri de bundan etkilenebilirler. Ayrıca rüyada bir şeylerde yanılmak kişiye bir işarettir. Buna göre artık daha dikkatli ve çevreye karşı duyarlı olmak gerektiği anlaşılmalıdır. Rüyayı gören için hayatın seyri giderek değişecektir. 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir