Rüyada Yay Görmek

Rüyada yay görmek, bir yolculuğa çıkılacağına, bazen de, zevceye (hanıma) ve çocuğu olacağına veya erkek kardeşin varlığına işarettir. Bazı yoruma göre de, Necm suresinin 9. ayetinin işaretince Allahü Teala’ya yakın olmaya (rızasına ermeye) işarettir. Bazı kere de, rüyada yay görmek, doğru ve sevindirici bir haber alacağına işarettir. Bir kimse rüyasında hamile bulunan hanımı tara­fından kendisine (rüyayı gören kocaya) bir yay verdiğini görse, bu rüyası, onun doğacak olan çocuğunun erkek ola­cağına işarettir şeklinde yorumlanır. Rüyasında hanımı hamile olan bir adam, kendi hanımına bir yay verdiğini görse, bu rüyası onun bir kız çocuğu olacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyanızda her hangi bir yay görmek, bu günlerde sağlığınızın düzgün gideceğine işaret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyada yay çok sık görülmektedir. Bu nedenle hangi anlama geldiği merak edilmektedir. Rüyada yay görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bununla beraber farklı anlamları da bulunmaktadır. Rüyada yay görmek ne demek? İşte yay kullanarak ok attığını görmek hakkında merak edilenler.

 Rüyada görülen sembollerin gerçek hayatımızda birer anlamı bulunmaktadır. Rüyada yay görülmesi güzel bir şekilde yorumlanırken yay ile ok attığını görmek ırz ve namus hakkında söz söylemeye veya elçi ve vekil aracılığı ile bir işin yerine getirilmesine işaret etmektedir.

 Rüyada Yay Görmek Ne Demek?

 Rüyada yay görmek Allah’a yaklaştıran güzel amelleri işlemeye, çocuğa, kadına, erkek kardeşe, yolculuğa ve uzun ömre işaret etmektedir. Rüyada görülen yayın güzelliği bu hususlardaki iyiliğe, yayın kötü veya kırık olması ise olumsuzluklara dalalet etmektedir.

 Rüyada Yay Kullanarak Ok Attığını Görmek

 Rüyada yay görmek rüya sahibine yakın bir kadını temsil etmektedir. Ayrıca bu rüya sahibinin gireceği yolu da temsil eder. Rüyada ok attığını görmek ise rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine dalalet etmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir