Rüyada Yazı Tahtası Görmek

Rüyada yazı tahtası görmek, korkulardan emin olmaya, işarettir. Bir talebe (öğrenci) rüyasında yazı yazılan tahta (yazı tahtası) görse, bu rüya o öğrencinin ilim öğren­mek için gayret ve çaba harcadığına işaretle tabir olunur. Rüyada yazı tahtası görmek, bazen de hanıma ve çocuğa temsilen tabir olunur.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüya anlamlarından biri olan yazı tahtası pek çok farklı şekilde tabir edilmektedir. Yazı tahtası gören kişiler için tahtanın hangi renk olduğu da oldukça önemlidir. Beyaz bir yazı tahtası gören kişinin hayatında yeni bir sayfa açacağına ve yeni yolculuklar yapacağına işaret etmektedir. Kara tahta gören kişilerin ise çeşitli problemler ile boğuşacağı şeklinde yorum yapılmaktadır. Rüyada görülen yazı tahtası kişinin dini bakımdan arınma yaşayacağına işaret etmektedir. Ev hanımları için bu rüya genellikle yeni bir bebek müjdesi ya da beklenen bir yerden iş teklifi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yazı Tahtası Görmek Ne Demek? 

Rüyada yazı tahtası görmenin anlamlarından biri hayata yeni bir pencereden bakma ve kişinin yaşamında bir takım değişiklikler yapması olarak ifade edilir. Rüya yorumcuları bu rüyayı ilim sahibi olmaya yönelik atılan adımlar olarak da anlamlandırmaktadır. Rüyasında yazı tahtası gören kişi eğer bir öğrenci ise yakında olacak bir sınavda başarı sağlayacağı şeklinde yorum yapılmaktadır. Yazı tahtasının yeşil renkte olması yeni insanlar ile tanışma ve iletişim kurma olarak ifade edilir. Zaman içerisinde ekilen tohumların fidan vereceği olarak da rüya şekillenmektedir.

Okulda Beyaz Yazı Tahtası Görmek

Okulda beyaz yazı tahtası görmek kişinin hayatında yaşayacağı yenilikler ve iyilikler olarak yorumlanmaktadır. Okul içerisinde bulunan bu beyaz yazı tahtası üzerinde herhangi bir yazının bulunmaması da kişinin yeni bir işe başlayacağı ve temiz bir sayfa açacağına işaret eder. 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir