Rüyada Yemeni Görmek

Yorum için tülbent ve baş örtüsü kelimelerinin yorumu­na bakınız.

Farklı bir rüya yorumcuya göre;

Yemeni kadınların taktığı bir aksesuar olduğu için, genellikle kadınların rüyasına girmektedir. Rüyada görülen yemeni evliliğin, ailenin simgesidir. Rüyada görülen yemeninin rengi, kişinin ameli ve ortama göre farklı anlamlar yüklenmektedir.

 Rüyada Yemeni Görmek Ne Demek? 

 Rüyada yemeni görmek, bekarlar için evlilik, evli olanlar için aile saadeti demektir. Görülen yemeninin rengine göre rüya farklı anlamla kazanmaktadır. Evli kadının yemeni görmesi, rızkının artacağı, beyaz yemeni kadının kocasından sevgi göreceğine işarettir. Yeşil yemeni kanaat sahibi olunması, siyah yemeni başına gelenlere rıza gösterilmesi şeklinde yorulur.

 Yemeninin eski, kirli ve yırtık olarak görülmesi de kişinin geçim sıkıntısı çekeceğine delalet edilmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada yemeni görülmesi hayırlı ve uzun ömürlü kız evlada işarettir. Bu rüyayı erkek gördüyse iş hayatında ortaklıklar kurarak, hayal ettiği işte başarılara ulaşacaktır.

 Birinden Yemeni Aldığını Görmek

 Rüyada birinden yemeni aldığını görmek, rüyayı gören kişinin ruh hali ve ameline göre farklı yorumlanmaktadır. Rüya sahibi salih ve halis kişiyse, Allah’tan murat ettikleri yerine gelecek, helalinden kazançlar sağlayacaktır. Kişi, işine ve hayatına yalan katıyorsa çok büyük maddi ve manevi zararlar görecektir.

 Rüya sahibi ailevi ilişkilerinde duyarsız kalıyorsa akraba veya kardeşlerinden biriyle büyük bir tartışma yaşayacaktır. Rüya yorumcuları bu rüyayı bir uyarı olarak da kabul ediyorlar. Kişi, kendi bildiğini okumaktan vazgeçmeli, ailesine ve çevresine karşı duyarlı, ilgili olmalıdır. Bunun sonucunda da sıkıntıları son bulacak, eline muhteşem fırsatlar geçecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir