Rüyada Yer Altı Görmek

Rüyada yer altında mağara gibi yerde dolaştığını görmek, büyük bir korku ile karşılaşmaya mağarada elinizde bir fenerle dolaştığını görmek, sahip olmayı arzuladığı birçok eşyayı kolaylıkla elde etmeye yorumlanır.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre;

Rüyada Yer Altı Görmek Ne Demek?

Rüyada yeraltı görmek, rüya sahibinin titiz kişiliği nedeni ile içinde bulunduğu olayları ve durumları daha rahat göreceğine delalet eder. Rüya sahibinin ise, rüyasında yeraltı görmesi, iş hayatında her zaman kontrollü olacağına işaret eder.

Tarihi Bir Yer Altı Şehri Görmek

Rüyada tarihi yer altı görmek, rüya sahibinin işlerinin her zaman çok zor ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyeceği şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibinin yeraltı şehri görmesi, kişinin sevdiği kişilerle arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada Yer Altına İndiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yer altına indiğini görmesi, rüya sahibinin iş hayatında her zaman kontrollü bir şekilde hareket edeceği anlamına da gelir. Kişinin rüyasında yeraltına indiğini görmesi ise, rüya sahibinin yaşadığı sorunlarının her geçen gün artacağına işaret eder.

Rüyada Yer Altı Kaynağı Görmek

Kişinin rüyasında yer altı kaynağı görmesi, rüya sahibinin hiç beklemediği kimselerden bir fayda bulacağına ve hayatı boyunca hem kendisine hem de çevresindeki kişilerin hayatını sürdürebilecek bereketli kazanç elde edebileceğine işaret eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir