Rüyada Yüksekte Olmak

Herkes için bambaşka bir dünyanın kapılarını açar rüyalar. İnsanlıklar yaşadıkları dünyadan başka bir dünya yaratırlar. Kimi zaman o rüyanın yöneticisi olurlar. Bazense rüyalarda sadece oyunculardır. Bilinçaltının bir ürünü de olabilir, geleceğin kendisi de. Belki de sadece olasılıklar bütününden ibarettir. Hiç kimse rüyası ne olursa olsun uyandığında onu tam hatırlayamaz. İşte, tüm detaylar.

Yapılan araştırmalara göre insanlar en çok yüksekten düşerken görürler kendilerini. Bazı durumlarda rüyanın kendisi budur. Bir saniyelik yüksekten düşüştür. Çok gariptir ama insanların ortak gördüğü tek rüya budur.

Rüyada Yüksekte Olmak

Rüyada yüksekte olmak, özellikle iş hayatında yaşanabilecek yükselmelere işaret eder. Uzun zamandır beklenen ve hedeflenen mevki sonunda sizin olacaktır. Aynı zamanda ünlü olabilir ya da kendi işinizde çok tanınan biri olabilirsiniz. Çok isteyerek beklediğiniz amacınız her ne ise o sonunda sizin olacaktır. Bu size iyi bir gelir, mevki ve saygınlıkta getirecektir. Herkesi çok imrendiği biri olacağınız anlamını taşır.

Rüyada Çok Yüksekte Olduğunu ve Korktuğunu Görmek

Rüyada çok yüksekte olduğunu görmek ve korkmak, üzerinizde çok fazla baskı olduğu anlamını taşır. Bu bakı sizi hayatınızda çok fazla kararsızlığa itmiştir. Bu kararsızlık ve baskı son bulmazsa hayatta mutsuz olunacağına işaret edilir. Bu nedenden dolayı, özellikle ilişki hayatı zarar görebilir.

Rüyada Yüksekten Korkarak İnmek

Rüyada yüksekten korkarak inmek, geçmişten gelen rahatsız edici başarısızlık anılarının artık biteceğine yorumlanır. Rüya sahibi artık hayatındaki tüm sorunlarla savaşacaktır. Korkuları karanlığa saklanacak ve çevresinde bu konuyla ilgili çok fazla destekçisi olacaktır. Önemli olan bunları zamanla yapabilmek. Çünkü sabırsızlık o merdivenlerden yuvarlanarak düşmeye sebep olabilir.

Rüyada Yüksekten Koşarak Çıktığını Görmek

Rüyada Yüksekten koşarak çıktığını görmek, rüya sahibinin artık mutlu bir ilişkisi olacağı anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin bir ilişkisi varsa evleneceğine yorulur. Rüya sahibi evli ise çocukları olabilir. Bu müjdeli haberler bir anda gelişecektir.

Rüyada Yüksek Bir Merdivenden Yuvarlanarak İndiğini Görmek

Rüyada yüksek bir merdivenden yuvarlanarak indiğini görmek, rüya sahibinin vereceği önemli kararda kimseye güvenmesi gerekmektedir. Ailesi veya yakın çevresine bile. Bunun iki nedeni vardır. İlki bu kararı ilerde pişman olmayacağı şekilde bir tek kendi verebilir. İkincisi çevresinden birinin aslında onun kötülüğünü isteyebileceğine yorulur.

Rüyada Yüksekten Herkese Bakmak

Rüyada yüksekten herkese baktığını görmek, rüya sahibi uzun zamandır içinde kalan veya almasını istediği intikamı alacağı anlamına gelir. Büyük bir yüzleşme yaşanabilir, beklediği bir yalanı ortaya çıkarabilir. Bu rüyayı gören kişi sonunda kendisine inanmayanlara ben demiştim diyebileceği fırsatı bulacağını işaret eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir