Rüyada Yumurtlayan Tavuk Görmek

Pek çok kişi rüyalarını hatırlamakta zorluk çeker. Fakat gün içerisinde yaşadığı bir olay ya da bir sohbet rüyanın hatırlanmasına yardımcı olur. Çünkü rüyalar hem bilinçaltımızdan beslenir hem de geleceğe dair bazı mesajlar içerir. Bunlar rüyalarda açık ve net bir şekilde görülmediği için rüyaların tabirlerinden destek alınır. Tabirler rüyaları anlamakta en büyük rolü üslenmektedir. Peki, rüyada yumurtlayan tavuk görmek ne anlama gelir? İşte, tüm detaylar.

Rüyada yumurtlayan tavuk görmek, genel olarak yolunda gitmeyen işlerin düzeleceğine, ameline ulaşmaya, bol kazanca, para sayesinde mutluluğun yakalanacağına, bolluğa ve berekete delalet eder.

Rüyada Yumurtlayan Tavuk Görmek

Hayırlara vesile olan bu rüya, rüyayı gören kişinin ameline ulaşacağına yorumlanır. Eğer yolunda gitmeyen bir işi varsa en yakın zamanda düzene gireceğine, kazanca fakat bu kazancın heba edilmemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada yumurtlayan tavuk görmek, rüya sahibinin kazancını har vurup harman savurmayı ne kadar sevse de bu huyundan dolayı çektiği sıkıntıları hatırlamalı ve ayağını yorganına göre uzatmalıdır.

Rüyada Tavuk Yumurtası Almak

Rüyada tavuk yumurtası almak, rüya sahibinin yakın zamanda belini kıran yükten kurtulacağına, bir yerden yüklü miktarda para geleceğine ve varsa borçlarını kapatacağına yorumlanır. Rüya sahibi maddi anlamda çok rahatlayacak ve eli bolluk görecektir. Fakat rüya sahibi elindekinin kıymetini bilmediği gibi olur olmadık işlere kalkışırsa yine yüklü bir borcun altına girebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Altın Yumurta Görmek

Rüyada altın yumurta görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günlerden sonra bolluğa ve berekete kavuşacağına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi bu bolluğa kavuştuğunda sahte kimseler ona yakınlaşmaya başlayacak ve kendi çıkarlarını göz edeceklerdir. Rüya sahibinin bu kişilere karşı dikkatli olması gerekmektedir. Gelen bolluğun sonu yok zannederek, çevresinde kendisine biraz minnet ediyormuş gibi görünen kimselere hakkını yedirmemelidir.

Rüyada Yumurtlayan Tavuk Bulmak

Rüyada yumurtlayan tavuk bulmak, rüya sahibinin işleri bir süre sonra düzelecek ve yeniden eski kazancına kavuşacaktır. Son zamanlarda çektiği sıkıntılar onun için bir sınanmanın habercisidir. Eğer rüya sahibi sınandığı bu dönemde harama el sürmemişse, helalinden güzel kazançlara erişecektir.

Rüyada Altın Yumurtlayan Tavuk Görmek

Rüya sahibi yakın zamanda altın yumurtlayan tavuğunu bulacaktır. Bu tavuk bir işe başlama ya da yeni biriyle tanışma olabilir. Bu kişiyle birlikte ya da bu iş sayesinde rüya sahibinin eli bollaşacak ve eğer bereketi görmek istiyorsa sadaka vermekten uzak kalmamalıdır. Rüya sahibi ihtiyacı olana yardım eli uzattığı müddetçe bollukta, berekette kendisinden yüz çevirmeyecektir.

Rüyada Yumurtlayan Tavuk Kaybetmek

Rüya sahibinin elde ettiği bir kazancı har vurup harman savurarak bitirmesine işaret eder. Bencillik eden rüya sahibi kendisine verilen ya da kalan bu malı, mülkü ya da parayı boş işlerde harcamış ve şimdilerde bunun sıkıntısını çekmektedir. Kendi keyif sürerken, başkalarının ihtiyaçlarını düşünmediği için bu yokluğu bir ceza gibi görebilir. Ne zaman başkalarını düşünmeye başlarsa o zaman eli yeniden bolluğu görebilir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir