Rüyada Zurna Görmek

Rüyada zurna çaldığını görmek, hayırlı bir haber alınacağına veya ferahlık ve sevince işarettir. Bazen de zurna, ölü üzerine ağlayan bir kadına işaret olarak tabir olunur. Rüyada zurna sesini işittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin bir ölüm haberi alacağına işarettir, şeklinde tabir edilir. Zurna verdiğini görmek, yüksek bir makama çıkacağına işaretle yorumlanır.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Zurna Görmek Ne Demek?

 Rüyada zurna görmek, ölülere ağıt yakan kimseye veya eğlenceye işaret olmaktadır. Eğer rüya sahibi zurna çalıyorsa, Kur’an-ı Kerim’i ve manasını öğreneceği şeklinde yorumlanmaktadır. Hasta kişinin zurna çalması, hastalığın daha da ilerleyeceği anlamına gelmektedir. Rüya yorumcuları, rüyada zurna görmek rüyasını uzun zamandır görüşülmeyen kişi ile tekrar görüşmeye başlanacağı olarak yorumlamaktadır.

 Rüyada zurna görmek, ferah ve sevinç olarak değerlendirilmektedir. Kimi rüya tabircileri gerçek olmayan söylentilerin habercisi olacağı şeklinde yorum yapmaktadır. Rüyasında zurna gören kişi, asılsız haberler almaktadır. Uzun zamandır görmediği kişi ile karşılaşması da beklenmektedir. Aile içerisindeki birlik ve beraberlik şeklinde de yorumlanan rüyada zurna görmek, genel olarak olumlu rüyalar arasında yer almaktadır.

 Rüyada Düğünde Zurna Çalan Birini Görmek

 Rüyada düğünde zurna çalan birini görmek, iyi haberlere işaret etmektedir. Rüya tabircileri düğünde zurna çalan birini görmek rüyasını farklı şekillerde yorumlasa da çoğunun hem fikir olduğu konu söylentilerin ortaya çıkması olmaktadır. Rüya sahibinin söylenilenleri takmadan hayatına devam etmesi olarak değerlendirilmektedir. 

 Rüyada düğünde zurna çalan kişi rüya sahibiyse, ağlamak manası taşımaktadır. Zurna sesinin iyi habere işaret olacağı bilinse de eğer zurnayı rüya sahibi çalıyorsa üzüntü ve kederi işaret etmektedir. Düğün olacağı ve oyunlar oynanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada düğünde zurna çalan birini gören rüya sahibinin çocuğu yoksa çocuğu olmaktadır. Eğer iş arıyorsa, kısa süre içerisinde iş bulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir