En İyi Amazon Prime Dizileri

Amazon Prime Video’da birçok harika dizi bulunmaktadır. İşte size Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en iyi dizilerden bazıları:

  1. The Marvelous Mrs. Maisel:

Bir ev kadını olan Miriam Maisel, kocası tarafından terk edildikten sonra stand-up komedyenliği keşfeder ve 1950’ler New York’unun erkek egemen dünyasında adım atar.

  1. The Boys:

Süper kahramanlar, dünyayı koruma bahanesiyle kendi çıkarları için çalışan bir şirket tarafından yönetilmektedir. Ancak bir grup normal insan, süper kahramanların kötü niyetli davranışlarına son vermek için bir araya gelir.

  1. Transparent:

Babaları Maura’nın bir trans kadın olduğunu öğrenen aile üyeleri, Maura’nın cinsiyet geçiş süreciyle yüzleşmek zorunda kalırlar.

  1. Fleabag:

Bir kadının hayatı, Londra’da bir kafede çalışırken, ailesiyle başa çıkarken ve çılgın bir hayat sürerken yaşadığı komik ve dramatik anları konu alıyor.

  1. The Man in the High Castle:

Alternatif bir tarihte, Nazi Almanyası ve Japonya ABD’yi işgal etmiştir. Ancak bazı direniş grupları, özgürlüklerini geri kazanmak için mücadele etmektedir.

  1. Bosch:

Los Angeles Polis Departmanı Dedektifi Harry Bosch, cinayetleri çözmek için adalete olan bağlılığına güvenirken, aynı zamanda kişisel hayatındaki zorluklarla da başa çıkmak zorundadır.

  1. Jack Ryan:

Tom Clancy’nin popüler karakteri Jack Ryan, terörle mücadele ederken dünya çapında görevler üstlenir.

  1. Hanna:

Bir genç kız, eski CIA ajanı bir adam tarafından büyütülmüş ve kendi kendini savunma konusunda yetenekli hale gelmiştir. Ancak geçmişi onu takip etmeye başlar ve tehlikeli bir maceraya atılır.

Bu öneriler, Amazon Prime Video’da izleyebileceğiniz en iyi dizilerden bazılarıdır. Elbette, herkesin zevkleri farklı olduğundan, sizin için en iyi dizi tamamen kişisel tercihinize bağlıdır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir