Rüyada Vahşi Görmek

Bir kimsenin rüyada vahşi bir canlı görmesi (bu hayvan olur, insan olur), büyük düşmana veya düşmanlara ve bunların saldırısına uğramaya, hatta iftiralarına bile düşülebileceğine işaretle yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, bu rüyayı, nefsin kötülüklerinden korunup uzak durmamaya ve dünyaya aşırı derecede bağlanmaya işaretle de yorumlamışlardır. Rüyada vahşet vahşi hayvan veya insan görmek, iftiraya uğramak ve düşmanların çoğalmasıyla yorumlanır. Rüyada vahşi adam görmek, cahillere işarettir. Vahşi hayvan görmek, mal ve kazanç ile yorumlanır. Vahşi hayvanları kafesler içerisinde kapalı görmek, sizi mahvetmek için çalışan düşmanlarınız olduğuna, fakat bunların hiçbir vakit bu kötü niyetlerinde başarılı olmayacaklarına işaret olarak yorumlanır.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyaların yaşamın bir parçası olarak ortaya çıkmaktadır. Yapısı itibariyle rüya, uyku aynında görülmektedir. Uykunun evreleri düşünüldüğünde sıklıkla derin uyku sırasında rüya oluşmaktadır. Bunun yanında basit bir uyuklama sırasında rüyalar olabilmektedir. Rüya ile pek çok şekilde karşılaşmak mümkündür. Bunlardan bir tanesi rüyada vahşi görmektir. İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

 Rüyada vahşi bir canlı görmek pek çok anlama sahiptir. Bu anlamlar arasında düşman, büyük düşman, saldırı, iftira, ihanet gibi kavramlar vardır. Aynı zamanda rüya gören kişinin dünyaya ve dünyada olanlara aşırı bir bağlılık gösterdiği yorumu ortaya çıkmaktadır.

 Rüyada Vahşi Görmek

 Rüyada vahşi görmek bir insan ya da hayvan şeklinde olabilmektedir. Kişinin, yaşamında düşman ya da düşmanlar edineceği söz konusudur. Bu düşman büyük bir düşman olabilir ve düşmanların saldırısı mümkündür. Ayrıca rüya gören kişi, birilerinin iftirasına maruz kalabilir. Bu durumların üstesinden gelmek için kişinin ciddi bir emek sarf edeceği görülmektedir. Bunların yanında vahşi canlı görmek cehaletin işaretidir. Rüya gören kişi, cahillere karşı dikkatli olmalıdır.

 Sadece olumsuz anlamlar yoktur. Vahşi bir hayvan görmek hem mal hem de kazanç olarak yorumlanmaktadır.

 Vahşi Canlıyı Kafeste Görmek

 Vahşi canlıyı kafeste görmek oldukça olumlu sonuçlara işaret etmektedir. Bu canlı bir insan ya da hayvan olabilir. Bunun başında düşmanların mağlup edileceği gelmektedir. Düşmanlar, kişiye hiçbir şekilde zarar veremeyecek ve başarısız olacaktır. Böylece rüyayı gören kişi, rahata ve huzura kavuşacaktır.

 Rüyada Vahşi Canlı Avlamak

 En çok hayvan avlamak ile özdeştir. Yapılan işlerin karşılığının kısa süre sonra alınacağına işaret etmektedir. Ancak fazlasını isteme ve aç gözlülük olması yüksek ihtimaldir. Rüya gören kişi, olmadık zamanlarda yalana başvurduğu yorumu yapılmaktadır. Ayrıca kişinin yaşamını gözden geçirmesi gerektiği anlamı vardır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir