Rüyada Yasak Görmek

Rüyada yasak bir bölgeye girdiğinizi görmek, baş­kalarının hakkına tecavüz etmek huyunuz olduğuna, bununda kişiliğiniz için iyi olmadığına işaret eder.

Farklı bir rüya yorcumcuya göre; 

Rüyada yatak görmek rüya sahibinin kendi hayatında bir seçim yapabilecek duruma gireceği üzerine yorumlanır. Özellikle bu durum 2 tercih olacaktır ve rüya sahibinin bu tercihlerden birini mutlaka gerçekleştirmek zorunda olacağı şeklinde öne çıkar. Bu duruma karşı ailesi ve yakın çevresinden destek alması gerektiğine yönelik yorumlar yapılır. Aynı zamanda aile saadetinin artacağı ve huzurlu, mutlu bir döneme girmek üzere olduğuna yönelik delalet eder.

 Rüyada Yasak Görmek Ne Demek?

 Rüyada yasak görmek kişinin iki farklı seçim arasında kalabileceği üzerine delalet eder. Özellikle bu durumun iş hayatıyla ilgili olabileceği yönünde yorumlar öne çıkar. Doğru kararı vermesi sayesinde maddi ve manevi sorunlarını giderirken, önemli makam ve mertebe elde edeceği üzerine yorumlanır. Diğer yandan sıkıntı ve sorunlarını geride bırakılması, aile hayatında iç huzuru bulması üzerine işaret eder.

 Rüyada Sokağa Çıkma Yasağı Olduğunu Görmek

 Rüyada sokağa çıkma yasağı olduğunu görmek rüya sahibinin tehlikeli ve yasak işlerden uzak durması gerektiğini anlatır. Eğer bunu yapmaz ise birtakım maddi ve manevi zararlar görebileceğine delalet eder. Aynı zamanda kendisi veya bir yakınının geçireceği hastalık nedeniyle büyük bir üzüntü içerisinde gireceğine dair rivayet edilir.

  Rüyada Yasak İlişki Görmek

 Rüyada yasak ilişki görmek rüya sahibinin tüm ideallerine ve hayallerini gerçekleştireceği yönünde yorumlanır. Üzüntü ve sıkıntılara son bulması ile birlikte, bekarlar için mutlu bir beraberlik üzerine rivayet edilir. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir