Rüyada Zerdali Ağacı Görmek

Bir kimse, rüyasında zerdali ağacından zerdali topladığını görse, rüyayı gören o kimse, zengin biriyle evlenir veya evleneceğine işaretle tabir olunur. Bazen de zerdali ağacı görmek, korkuya işaret olarak tabir olunur.

Farklı bir rüya yorumcusuna göre:

Rüyada Zerdali Ağacı Görmek Ne Demek?

 Rüyada zerdali görmek rüyayı gören kişinin hayatında önemli olaylar olacağına yorumlanmaktadır. Bu rüya maddi ve manevi anlamda hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacağına dalalet etmektedir. Rüya sahibinin rüyasında zerdali ağacı görmesi rüya sahibinin aile hayatında sevilen ve sayılan biri olacağına işaret etmektedir.

 Rüyada Zerdali Ağacı Diktiğini Görmek

 Rüyada zerdali ağacı dikmek kişinin bundan sonraki hayatında şanslı olacağına dalalet etmektedir. Zerdali ağacının dikilmesi rüya sahibinin kısa sürede biri ile tanışacağına ve o kişi ile evleneceğine yorumlanmaktadır.

 Rüyada Zerdali Toplamak

 Rüya sahibinin rüyasında ağaçtan zerdali toplaması maddi ve manevi hiçbir sıkıntı yaşamayacağına işaret etmektedir. Rüyada zerdali toplamak rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığı da zor atlatacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüyada ağaçtan zerdali toplamak bolluğa, berekete, kişinin aklındakilerini hayata geçirmeye de yorumlanmaktadır. Ağaçtan zerdali toplamak hayırlı bir hayata dalalet eder.

 Rüyada Yeşil Zerdali Görmek

 Kişinin rüyasında yeşil zerdali görmesi kısa sürede tüm dert ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet etmektedir. Yeşil zerdali kişinin hayallerine kavuşması için gün saydığına işaret eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir