Rüyada Yaralanmak

Bir kimse, rüyasında kendisini vücudundan yaralanmış olarak görse bu rüya, onun (rüyayı görenin) ça­lışması ile eline para veya mal geçeceğine işarettir. Rüyasında vücudundan yaralandığını gören kimsenin malı ve parası çoğalır veya çoğalıp iki katma çıkacağına işaretle tabir olunur. Rüyasında bacağından yaralandığını gören kimsenin, ak­raba ve yakınlarının çok olacağına işaretle tabir olunur. Rüyasında baldırından yaralandığını gören kimsenin, öm­rünün çok çok uzadığına işarettir şeklinde tabir olunur.

Başka bir rüya tabircisine göre; 

Rüyada Yaralanmak Ne Demek?

Bir kişinin, rüyasında kendisini vücudundan yaralanmış bir şekilde görmesi, rüyayı görenin ça­lışması sonucunda eline para ya da mal geçeceğine işaret eder. Rüyasında vücudunun bir yerinden yaralandığını gören kişinin malı ve parası çoğalır. Bu sayede tüm mal varlığı bir anda çoğalıp iki katma çıkar. Rüyasında bacağından yaralandığını gören bir kişinin, ak­raba ve yakınlarının etrafında çok olacağına işaret eder. Rüyasında baldırından yaralandığını gören bir kişinin, öm­rünün çok çok uzadığına da işaret eder.

Rüyada yaralanmak, birbirinden farklı olaylara işaret eder. Bazı rüyalar ise, gelecekte yaşanacak olaylara işaret eder. Rüyada yaralandığını görmek de farklı pek çok olaya delalet eder. Rüyada yaralanmak, genellikle de çalışarak ele geçen bir mala işaret eder. Yaralandığı halde kan akmıyorsa rüya sahibi faziletlerini ortaya koyan bir kişidir. Aynı zamanda bir kişi tarafından yaralandığını görmek kaygı ve kedere dalalet eder. Kötü bir haber alacağına ve bu nedenle de rüya sahibinin korkup üzüleceği anlamına da gelir. Bu nedenle de dikkatli olması gerekir.

Rüyada Kendinin Biri Tarafından Yaralandığını Görmek

Rüyada kendinin biri tarafından yaralandığını görmek, sağ ve sol ele göre pek çok farklı anlama gelir. Rüyada ise, sağ elin başparmağında yaralanmak da, borç yüzünden üzülmeye delalet eder. Sağ elin parmaklarından birinden yaralanmak ise, rüya sahibinin üzerinde olan bir borca işaret eder. Rüya sahibi, hiç beklemediği ve çok güvendiği birinden bir kötülük görebilir.

Bu rüya, zor ve sıkıntılı günler geçirebileceğinize işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki kişilere karşı çok dikkatli olması gerektiğini de simgeler. Rüyada yaralandığını ve ölümle pençeleştiğini gören kişi, maddi ve manevi olarak sıkıntılı bir sürece girebilir. Rüya sahibi, güvendiği biri tarafından beklemediği bir anda zarar görebilir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir