Rüyada Yardım Görmek

Rüyada bir kişiden yardım istemek herkes tarafın dan beğenilen ve sevilen bir kimse olduğunuza işaret eder. Rüyasında yardım istediğini görmek, sevilmeye, rü­yayı gören kimsenin herkesçe sevileceğine işaret eder. Rüyasında birilerine yardım ettiğini görmek, rüyayı gören kimsenin hayırlı bir iş yapmasına veya yapacağına işarettir.

Farklı bir rüya yorumcuya göre;

Rüyada yardım görmek, gerçek hayatta da kişinin işlerinin düzeleceği, çevresinden yardım ve destek göreceği şeklinde yorumlanır. Rüya yorumcuları, kişinin kimden ve nasıl bir ortamda yardım gördüğüne bağlı olarak rüyayı farklı anlamlandırabiliyorlar.

 Rüyada Yardım Görmek Ne Demek? 

 Rüyada yardım görmek, rüya sahibinin gönlü ve eli zengin biri olduğunun işaretidir. Rüya sahibi içinde hiçbir kötülük ve art niyet taşımadan, hayır işleri içinde koşuşturmaktadır. Kişinin yardımsever ve iyi biri olması çevresi tarafından da sevilip, sayılmasını sağlayacaktır.

 Rüya sahibinin iş hayatındaki durumuna bağlı olarak rahat edeceği bir döneme gireceğinin delaletidir. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa, bol kazançlar sağlayacaktır. Maaş karşılığı çalışıyorsa, dürüst olması ve çalışkanlığıyla iş yerinde takdir görecek, mevkisi yükselecektir. Rüya sahibi bekar ise aile ve akrabalardan göreceği destekle dünya evine girecektir.

 Birinden Yardım İstediğini ve Aldığını Görmek

 Rüya sahibi, rüyasında birinden yardım isteyip, yardım aldığını gördüyse, gerçek hayatta sıkıştığı bir durum için yardım ve destek göreceğinin işaretidir. Yardım ve destek, maddi veya manevi anlamda olabilir. Kişi, ruhsal bunalımda ve kendini bir çıkmazda hissettiğinde çevresinden destek görerek, bunalımdan kurtulacaktır.

 Rüyada Yardım Beklemek

 Rüyada yardım beklemek, rüya sahibinin hayalini kurduğu isteğinin yerine geleceğine delalettir. Hayırlı ameller düşleyen kişi, bunu gerçekleştirme fırsatını yakalayacak, başarılı bir döneme girecektir. Rüya sahibi bağırarak yardım istediğini gördüyse, gerçek hayatta korktuğu şeyin başına geleceği şeklinde yorulur. Rüya sahibi sorunları ve sıkıntılarıyla tek başına mücadele etmeyi bırakıp, ailesinin ve çevresinin yardımını kabul etmelidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir