Rüyada Yasin Suresi Görmek

Rüyasında Yasin suresini okuyan veya dinleyen kimsenin, ömrünün uzun, rızkının (geçiminin) bol ve bereketli olacağına işaretle, dünya ve ahirette her türlü dilek ve muradının gerçekleşeceğine, bütün dualarının kabul edileceğine ve son nefeste iman ile öleceğine işaret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada Yasin Suresi Görmek Ne Demek? 

Kişinin rüyasında Yasin Suresi görmesi, dua ve tövbesinin Allah (CC) katında kabul göreceğinin işaretidir. Kişinin ne muradı ve niyeti varsa gerçekleşecektir. Dini bakımdan, rüya sahibi Allah’ın (CC) emir ve yasaklarına göre yaşayacaktır. Helalinden kazanıp, doğru yoldan şaşmayacaktır. Bunun sonucunda da manevi yönden güçlenecektir.

Rüya sahibi aile ve iş hayatındaki olumsuz durumlardan, sıkıntılardan kurtulacak, mutlu ve huzurlu bir döneme girecektir. İş hayatında bolluk ve bereket dolu günlere kavuşacaktır.

Rüyada Yasin-i Şerif Okuduğunu Görmek

Rüyada Yasin-i Şerif okuduğunu görmek, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak şifaya kavuşacağının müjdesidir. Kişi maddi olarak refaha ve feraha erecektir. Şayet sağlık sorunları varsa, şifa bulacak, sağlığına kavuşacaktır. Hak yolunda ilerlediğinden, güzel ahlaka sahip olduğundan sağlıklı ve uzun bir ömür yaşayacaktır. 

Rüyada Yasin Kitabı Görmek

Kişinin rüyasında Yasin kitabı görmesi, imanlı ve namazında niyazında biri olacağına yorulur. Kişi, dindar biri olarak yaşarken, çevresine de bunu anlatacaktır. Çevresine yardımı dokunan, sürekli iyiliği tavsiye eden biri olarak kabul görecektir.

Rüyada Yasin Suresini Ezbere Okumak

Kişinin rüyasında Yasin Suresi’ni ezbere okuması, hayallerine kavuşacağının işaretidir. Kişi, salih amelli biri olarak Allah (CC) katında makbul gören kullardan olacaktır. Dünyevi istekleri yerine getirilecek, dünyada mutlu ve huzurlu biri olarak yaşayacaktır. Her emeline nail olacak, ahirete de dindar biri olarak gidecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir