Rüyada Yazma Görmek

En özel ve en güzel el işleri arasında yer alan yazma, aynı zamanda manevi açıdan çok önemli değerlere sahiptir. Bu değerler üzerinden bazen yazma çeşitleri farklı biçimlerde rüyalara girer. Peki rüyada yazma görmek ne demek? Beyaz, kırmızı oyalı yazma görmek açısından merak edilen yorumlar.

Birbirinden farklı renkleri ve modellere sahip olan yazmalar, hayat boyu saklanır ve özel olarak tutulur. Bu önemli değerlere sahip olan yazma çeşitleri bazen rüyalarda bulunur ve önemli anlamlara gelir. Bu rüyaların anlamlarını öğrenebilmek için ise rüya alimlerinin yorumlarına bakabilirsiniz.

Rüyada Yazma Görmek

Rüyada yazma görmek gam ve kederden kurtulmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin bazı sırları sakladığına yönelik yorumlanır. Ayrıca siyasi bir diplomat ya da bir bilim insanı ile tanışmak şeklinde de ifade edilebilmektedir. Kişinin bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine, maddi açıdan sorun yaşamayacağına yönünde delalet eder.

Rüyada Beyaz Yazma Görmek

Rüyada beyaz yazma görmek rüya sahibinin iş hayatında önemli yerleri geleceği üzerine yorumlanır. Mevki ve makam sahibi olması ile beraber kazancının gitgide artacağı üzerine delalet eder. Ayrıca yakın bir zamanda hediye alacağını ve bu hediyeden dolayı çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Yazma Görmek

Rüyada kırmızı yazma görmek rüya sahibi için çok büyük bir aşka düşmek ve hayatı toz pembe görmeye başlamak şeklinde ifade edilir. Kısa bir süre de olsa sorunlardan ve baskılardan uzak kalmak şeklinde anlatılır. Kısmetli ve bolluk yaşanan bir döneme gireceği, hayırlı bir kısmet üzerinden evlilik yolunda ilerleyeceği üzerine yorulur.

Rüyada Oyalı Yazma Görmek

Rüyada oyalı yazma görmek rüya sahibinin iş hayatında, özel hayatında ya da sosyal yaşamında meydana gelen kavgalarda ona yardım edecek birini anlatır. Arabulucu olarak destek verecek ve olayları düzeltecek birini gösterir. Ayrıca kötü düşüncelere sahip ve sinsi insanların oyununa gelebileceği üzerine delalet eder.

Rüyada Oya İşlemek

Rüyada oya işlemek rüya sahibinin eline bir miktar para geçeceği ve para ile önemli işler yapacağı üzerine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin şansının artacağı ve hayallerini gerçeğe dönüştüreceği üzerine delalet eder.

Rüyada Yazma Almak

Rüyada yazma almak rüya sahibinin aşk hayatında güzel bir döneme gireceği üzerine yorumlanır. Yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağı ve zaman içerisinde evlilik yolunda devam edeceği üzerine işaret eder.

Rüyada Birine Yazma Vermek

Rüyada birine yazma vermek rüya sahibinin çok mutlu olmasını istediği birine dua edeceği ve duaların kabul olacağı üzerine yorulur. Bu kişi rüya sahibinin çok yakınında ve çok değer verdiği bir insandır.

Rüyada Siyah Yazma Görmek

Rüyada siyah yazma görmek güvenilir biri olup olmadığını tam anlaşılmayan birine işaret eder. Rüya sahibi bu kişinin dost mu yoksa düşmanla olduğunu tam olarak anlamadığı için, bir süre uzak kalacağı üzerine delalet eder.

FARKLI BİR RÜYA YORUMCUSUNA GÖRE;

Rüyada (başa takılan, baş örtüsü) yazma görmek, kocaya işaret kocaya temsilen tabir edilir. Rüyada görülen yazmanın geniş ve büyüklüğü yani geniş ve büyük bir yazma görmek, kocasının (kocanın) refahına (zengin ve bol rızk) işaret ile, görülen yazmanın küçük ve dar (ensiz) oluşu da, kocanın (kocasının) dar geçimli (fakir oluşuna) ve sıkıntı içinde olmasına işaret eder.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir