Rüyada Yelken Görmek

Rüyada yelkenli gemi görmek, saltanata veya devlet başkanlığına işarettir. Rüyasında bir gölde veya denizde yelken açıldığını gör­mek, bazen uzun bir deniz yolculuğuna, seyahate işarettir. Rüyada yelken açan, yelkenci birini görmek, para kazanmaya ve sefere, yolculuğa çıkacağınıza işaretle tabir olunur. Yelkenci görmek, bazen de uçarı (yaramaz ve hareketli) bir arkadaşınız olup, ondan ayrılacağınıza işarettir. Rüyada gemi yelkeni görmek, önemli bir göreve atanmaya işarettir. Kendisi için yelken yapıldığını görmek, o kimsenin saltanat, iffet yücelik ve devlete nail olmasına yorumlanır.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Yelken Görmek Ne Demek?

 Rüyada yelkenli gemi görmek, saltanata ya da devlet başkanlığına işaret eder. Rüyasında bir gölde ya da denizde yelken açıldığını görmek, bazen uzun bir seyahate ve deniz yolculuğuna delalet eder. Rüyada yelken açan, yelkenci birini görmek ise, sefere, para kazanmaya ve yolculuğa çıkacağınıza delalet eder. Yelkenci görmek, bazen de hareketli ve yaramaz bir arkadaşınız olup, ondan ayrılacağınıza delalet eder. 

 Rüyada gemi yelkeni görmek ise, önemli bir göreve atanmaya işaret eder. Rüyada kendi için yelken yapıldığını gören kişinin, iffet, saltanat, yücelik ve devlete nail olmasına delalet eder. Rüyada yelken görmek, izzet, saltanata ve şerefe, rüya sahibinin rızık talebine, eğer siz bekarsanız nikâh için hazırlanmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüya yelken görmek, rüya sahibinin bütün hayallerinin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına işaret eder. 

 Rüyada Yelkenli Gemiye Bindiğini Görmek

 Rüyada yelkenli gemiye bindiğini görmek, olumsuz bir etki yapacağına, moralinin yerine geleceğine, mutluluk ve huzur bulacağına, onu borçtan kurtaracağına işaret eder. Rüya yelkenli gemiye binmek, hastaysa şifa olacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük bir kazanç elde edeceğine işaret edilir. Aynı zamanda rüyada yelkenli gemiye binmek, işinde de büyük başarılara imza atacağına, işlerinde en yakın olduğu kişilerden bir zarar göreceğine, huzurun ve mutluluğunun çoğalacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına işaret eder. Bu nedenle de onu helalinden kazanç elde ederek huzur içinde yaşayacağına işaret eder.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir